SESJA RODZINNA/ CIĄŻOWA

Bardzo chętnie uczestniczę również w innych ważnych momentach Waszego życia. Czy to oczekiwanie na Waszą Pociechę, a może po prostu uwiecznienie wspólnych chwil podczas rodzinnej sesji zdjęciowej? Dajcie znać koniecznie. Uwielbiam być wszędzie tam, gdzie panuje miłość.

  • czas trwania sesji to ok. 1 godzina
  • luźna, miła atmosfera podczas sesji 
  • 30 wybranych i obrobionych zdjęć udostępnionych na serwerze do pobrania
  • możliwość zamówienia dodatkowych materiałów ( zdjęcia drukowane na papierze, albumy itd) 

Zapytaj o dostępność i napisz do mnie wiadomość klikając o tu 😉

Dlaczego warto wykonać taką sesję? Gdzie się odbywa? 

Bo dzieci tak szybko rosną i cudownie jest mieć pamiątkę z pięknego czasu ich dzieciństwa. Bo poprzez zdjęcia pokazuję Wasze prawdziwe emocje i szczere relacje, a to jest przecież najważniejsze. Dlatego takie sesje organizuję zawsze w plenerze lub w Waszym domu, nigdy w studio. W grę wchodzi Lublin oraz jego najbliższe okolice.

Czy masz się czego obawiać?

Absolutnie nie. Nasze fotograficzne spotkanie to czas wypełniony wspólną zabawą i przytulaniem. Zdjęcia robię tak, abyście w żaden sposób nie czuli się skrępowani.

Jak się przygotować do sesji?

Bardzo ważny jest Wasz ubiór. Chodzi o to, aby był spójny kolorystycznie ze sobą, ale i wygodny. Oczywiście inaczej nieco ubierzecie się na sesję wykonywaną w plenerze, a inaczej gdy spotykamy się np. w Waszym domu. Zawsze jednak służę radą i pomocą w wyborze garderoby.

Więcej pełnych historii możecie obejrzeć tutaj> klik.