SIEDLISKO JABŁONNA ŚLUB HUMANISTYCZNY I WESELE W STODOLE

Ślub humanistyczny w Siedlisku Jabłonna

Ona z Polski, on ze Szkocji. Swoją miłość zdecydowali, że przypieczętują tutaj w rodzinnych stronach Magdy, w Lublinie. Na miejsce swojego ślubu wybrali niezwykle klimatyczną stodołę tuż pod Lublinem, gdzie odbył się zarówno ich ślub jak i przyjęcie weselne.

Były przemowy, było dużo pięknych słów. Było też mnóstwo wzruszeń i śmiechu. Przemowy były zarówno w trakcie ślubu jak i na początku wesela. W dwóch językach. Mimo tylu różnic, miałam nieodparte wrażenie, że gościom zupełnie to nie przeszkadzało. Czuć było w powietrzu ten vibe i niesamowitą radość, z tego co się dzieje.

Humanistyczna ceremonia ślubna w Siedlisku Jabłonna

Na uroczystość przybyli zarówno najbliższa rodzina jak i znajomi, którzy przyjechali aż ze Szkocji! Ślub odbył się na łące, w cieniu drzew tuż obok miejsca wesela. Niezwykle wzruszającym momentem było przewiązanie dłoni małżonków kolorowymi wstęgami przez ich mamy. Dwie piękne kobiety, z tak różnych światów, mówiące w dwóch różnych językach uczestniczyły w ten sposób w początku wspólnego życia ich dzieci. Coś niesamowitego!

W tym wszystkim uczestniczyła też mała córeczka pary młodej, która rozczulała każdego.

Sesja fotograficzna w dniu ślubu

O tym dlaczego warto taką sesję zrobić w dniu ślubu pisałam już tutaj W tym przypadku, gdy miejsce wesela jest tak urokliwe, aż żal byłoby z tego nie skorzystać. Pomimo zachmurzenia, na jeden krótki moment wyszło słońce i udało nam się złapać ostatnie jego promienie tuż przed zachodem. Te zdjęcia mają w sobie coś niesamowitego.

Wesele w stylu boho w stodole

Takie wesele rządzi się swoimi prawami. Był ciepły, sierpniowy wieczór sprzyjający rozmowom na świeżym powietrzu w gronie przyjaciół. Gwar rozmów w dwóch językach unosił się do późnych godzin nocnych. Zabawa trwała nie tylko na parkiecie, ale też i na zewnątrz. A dzięki niesamowitemu dj zabawa na parkiecie to był istny ogień! Sama wskakiwałam między ludzi i podskakiwałam co chwila w rytm muzyki 😉

Historia Magdy i Matt’a to historia o tym jak może wyglądać dzień ślubu pisana na własnych zasadach!