References

Eliza & Andrzej
 
 Aga miałam dzwonić, ale boję się że się rozkleję ze wzruszenia więc napiszę Ci moje wrażenia (Andrzej jest w delegacji, więc jutro zobaczy efekty, a ja nie wytrzymam do tego czasu smile emoticon ) zdjęcia są po prostu.. niesamowite. Wzruszające. Ujmujące. Wydobywają wszystkie emocje które towarzyszyły nam podczas ślubu, wesela i sesji plenerowej. Szczęście, łzy, wzruszenie, stres, radość.. oglądając je mogłam sobie przypomnieć, jaki to był ważny i cudowny dzień dla nas, jak długo na niego czekaliśmy i nie zabrakło przy oglądaniu łezki w oku.
Nie wiem co powiedzieć i jak Ci dziękować kiss emoticon dzięki Tobie mamy cudowną pamiątkę na całe życie. Dziękujemy Ci za Twoją obecność z nami, za niesamowitą pracę jaką wykonałaś Aga, za Twój spokój, uśmiech, życzliwość i dyskretną obecność.
 

Klaudia & Michał

Klaudia CUDOWNE wzruszyłam się i na nowo przeżywałam wszytsko koleżanki w pracy aż miały lyz w oczach. Pięknie dziękujemy !!!

Irena

Przepięknie !

Naprawdę bardzo martwiłam się, kiedy szukałam fotografa ślubnego, bo martwiłam się, że będę za bardzo „wyfotoszopowana”, kolory będą nienaturalne, będzie 90% ustawianych zdjęć, itd. Jak trafiłam na Twoją stronę, od razu zobaczyłam, że oprócz techniki i dobrego sprzętu, robisz zdjęcia całą sobą i właśnie o to mi chodziło, te albumy opowiadają historię !!!

Bardzo Ci dziękuję 🙂

Kasia &

uchwycilas tyle pięknych chwil dzieciaki stoły. ..a zdjęcia z kościoła są rewelacyjne slightsmile emoticon oglądałam juz 3 razy galerie i co chwilę zauważam coś nowego pięknego albo jakichś królów parkietu:)

Dzięki ogromne za tak piękne zdjęcia, mamy pamiątkę na lata będziemy pewnie nieraz wracać do tych wspomnień,  aż mi się łezka kręci w oku!

Jestem pod ogromnym wrażeniem twojego talentu bo naprawdę jesteś super chwytaczem chwil i emocji!

Joanna

Ja normalnie się ciągle zastanawiam jak mogłaś zrobić nam tyle ładnych zdjęć w tak krótkim czasie. Piotrek płacze ze wzruszenia ja też i ogólnie wszyscy płaczą grin emoticon

I normalnie jestem w szoku bo są nie ladne, nie fajnie tylko PRZE-PIĘ-KNE

Dorota&mariusz

zdjęcia oddają klimat uroczystości i przede wszystkim są naturalne. Agnieszka była z nami tego dnia od rana i mogę potwierdzić, że jest nie tylko świetnym fotografem, ale zachowuje spokój w nieprzewidzianych sytuacjach:) Bardzo ciepła, otwarta, sympatyczna, o przeuroczym uśmiechu Pani fotograf – naszym gościom od razu przypadła do gustu. Potrafi stworzyć taką atmosferę, by klient czuł się swobodnie. Szczerze polecamy współpracę z Agnieszką!

Gosia & Piotrek

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Agnieszką. Otrzymaliśmy porządny reportaż ślubny. Zdjęcia ukazują emocje jakie nam towarzyszyły w tym dniu. Zarówno na weselu jak i na ślubie była niemal niezauważalna, co pozwoliło na fajną swobodę i naturalność. Gdybyśmy mogli wziąć ślub jeszcze raz z pewnością wybralibyśmy Agnieszkę ponownie.”

Iwona&Paweł

. Zdjęcia są wspaniałe, bardzo naturalne, zawierające dokładnie emocje, które towarzyszyły nam i naszym bliskim. Co warto podkreślić Agnieszka pracuje w tak dyskretny sposób (zarówno w domu podczas przygotowań, jak i później w kościele i na sali), że właściwie nie zauważa się jej obecności… To pomaga nie wprowadzać jeszcze bardziej stresującej atmosfery w dniu ślubu. Mieliśmy to szczęście, że mogliśmy być po prostu sobą, jak przy kimś bliskim, kto nas zna… Agnieszko, jeszcze raz bardzo dziękujemy Ci za piękne zdjęcia, życzliwość, czekoladki, życzenia, dobre słowo i Twoje serce do pracy :)Cieszymy się, że mogliśmy współpracować właśnie z Tobą! I&P

Asia&Michał

“Aga – zeszły rok był dla nas szczególny, dzięki oczywiście naszemu ślubowi, ale też w dużej mierze dzięki Twoim zdjęciom. Jesteś prawdziwą specjalistką od emocji Dziękujemy Ci za to jeszcze raz.”

“Jesteśmy pełni podziwu i uznania dla Twojej pasji, indywidualnego podejścia i oryginalności (…).” Adrian & Kristina

Aghnieszkaa, bardzo dziękuję, widzę jak ważną rolę odegrałaś i że fotograf właściwie współtworzy wszystko co dzieje się w dniu ślubu.Dobrze zrobione zdjęcia pozwalają na przypomnienie sobie tych wszystkich emocji, bo to właśnie je tak pięknie uchwyciłaś! Kas kopera

Ania

Tak pozytywne, pełne radości i optymizmu osoby rzadko się spotyka. Agnieszka stwarza wyjątkową atmosferę podczas sesji zdjęciowych, szybko nawiązuje kontakt, zdobywa serca dzieci, a do tego robi piękne zdjęcia. Potrafi uchwycić moment i emocje i robi to z pasją, a to w zdjęciach jest najważniejsze. Udowadnia, że dobra fotografia to nie profesjonalne studio, ale dobre oko, wyczucie czasu, wyobraźnia i serce otwarte na drugiego człowieka. Aga, dziękuję za piękne portrety z synkiem!

 

 

Beata

Jej portrety są pełne artyzmu, prawdy i zachwycającej tajemniczości. Mimo, że jestem typem osoby, która woli być „za szkłem niż przed”, to czułam się bardzo swobodnie, gdy Agnieszka strzelała do mnie z aparatu.