O mnie

Lubię jak jest prosto, blisko, czule i bez ściemy. 

Dlatego nie znajdziecie tutaj epickich zagranicznych plenerów, ani dekoracji wart miliona dolarów. Możecie być za to pewni, że będą szczere kadry pokazujące piękno ukryte w najprostszych gestach. 

Tworzę zdjęcia pełne uczuć i tych najbardziej autentycznych emocji. Zachwycam się tym, co innym umyka. To jest właśnie moja supermoc z której chętnie korzystam w swojej pracy : )

Fotografuję już od 10 lat zakochanych, rodziny i kobiety pokazująć Wam piękno jakiego Wy często sami nie jesteście świadomi. Zajmuje się łapaniem tego co nieuchwytne.

I mimo tylu lat, ciągle się tym zachwycam bo dla mnie fotografia to niekończąca się opowieść.

A prywatnie jestem żoną i mamą. Mieszkam na co dzień w Lublinie w którym jestem zakochana po uszy.  Kiedyś dużo podróżowałam, ale teraz zwiedzam najczęściej okoliczne place zabaw i dobrze mi z tym. 

Dużo czytam, nałogowo piję herbatę.  Moją słabością są notesy, prowadzę dziennik. Mam fioła na punkcie pakowania waszych paczek 🙂 

Szukam szczęścia w codzienności. Uczę się doceniać najmniejsze rzeczy widząc tam największe piękno. 

Referencje

Kilka słów o mojej pracy

Wiktoria & Dmytro

Cudownie nam się z Tobą pracowało na zdjęciach, a to co teraz możemy oglądać to magia!

Patrycja i Bartek

Aga to 100% ciepła, 100% profesjonalizmu i 100 % uśmiechu – a to wszystko w jednej drobnej osóbce. Ogromna polecajka!

Weronika & Burak

She is making an art!

Patrycja i Rafał

Dzień dobry! Paczka odebrana, czekała na posprzątany świąteczny dom. Wczoraj się doczekała i oglądaliśmy zdjęcia do 2! O zdjęciach już mówiłam, że są fenomenalne, ale cała reszta to jakiś obłęd. Pudełka, najlepszej jakości papier, czekoladka, sposób zapakowania. Nie mogliśmy wyjść z podziwu. A chyba nigdy nie widzieliśmy tak wydrukowanych zdjęć. Mąż o z 20 minut dotykał i pod światło patrzył, jak to jest wspaniale wydrukowane. 

Niesamowicie dziękujemy! Najlepszy prezent jaki mogliśmy sobie wymarzyć. Przepiękna oprawa uśmiechów i emocji naszych gości, które uchwyciła Pani na swoich zdjęciach. Dziękujemy!