Kobiece

Sama jestem kobietą. Dojrzałam, dojrzewam każdego dnia do tego, aby być samej dla siebie ważną. Inaczej patrzę, więcej rozumiem, doceniam. Widzę to czego Wy nie widzicie. 

Wiem, że kobiecość ma wiele wymiarów i wiem jak różne jesteśmy. Doskonale zdaję sobie sprawę jak bardzo potrzebujemy czułego spojrzenia dla samych siebie i właśnie taką czułość i zaopiekowanie chcę Wam podarować podczas naszych fotograficznych spotkań.

Kobieca sesja wizerunkowa

Z nieukrywaną radością fotografuję kobiece biznesy bo dopinguję kobietom z całego serca w ich dążenia do spełniania swoich marzeń! Jeśli czujesz, że potrzebujesz zdjęć, które w sposób naturalny opowiedzą o tym czym się zajmujesz, to jesteś w dobrym miejscu. Bez zbędnego udawania i pozowania stworzymy wspaniałą sesję wizerunkową, która pokaże to, jaka jesteś.

Zaproszenia

na sesję fotograficzną

Podaruj bliskim odrobinę miłości, którą zachowają na lata! Wyślij im zaproszenie na sesję w prezencie.

To idealny pomysł na prezent na przyjaciół biorących ślub, dla Twojej narzeczonej, dla rodziców na rocznicę ślubu, dla przyjaciółki wychodzącej za mąż, dla mamy na Dzień Matki i dla każdej osoby bliskiej Twojemu sercu. 

Takie zaproszenie na sesję możesz kupić pisząc do mnie maila. Pięknie zapakowane zaproszenie wraz z wszelkimi informacjami dla osoby obdarowanej, wysyłam do Was pocztą. Otrzymujecie gotową do wręczenia paczuszkę.