Sesje rodzinne i ciążowe

Moje zdjęcia są naturalne, pełne niewymuszonej czułości i szczerych emocji, które z Was wydobywam podczas sesji. Sama jestem mamą więc doskonale rozumiem Maluszki, wiem co znaczy posiadanie dziecka więc szybko łapię z nimi kontakt i sesja przebiega w swobodnej atmosferze.

Sesje realizuję zawsze w plenerze, w studio lub u Was w domu, zawsze przy świetle dziennym, dzięki czemu zdjęcia są naturalne. Zawsze służę radą, chętnie coś podpowiem i podeślę inspirację, a w trakcie sesji będę uspokajała, kiedy trzeba i wspierała jak umiem, aby nie dać się zjeść stresowi. Podobno całkiem nieźle mi to wychodzi ; )

PAKIET 1
650zł

  • 15 zdjęć w formie cyfrowej
  • 15 odbitek w formacie 15 x23 cm 
  • galeria internetowa ważna 3 miesiące
  • dodatkowe ujęcie 30 zł

Czas trwania sesji: ok 1 godziny. 

PAKIET 2
1000zł

  • 30 zdjęć w formie cyfrowej
  • 30 odbitek w formacie 15 x23 cm 
  • galeria internetowa ważna 3 miesiące
    + album 20×20 cm w dowolnej oprawie

Czas trwania sesji:  1-1,5 godziny.

Uroczystości rodzinne

Wiem jak ważne jest kolekcjonowanie wspomnień, szczególnie gdy nasze pociechy są tak małe. Z radością więc fotografuję chrzty, urodziny i inne uroczystości w gronie najbliższych. Możecie być pewni, że zdjęcia z tego dnia będą naturalne, ale nie zabraknie również tych bardziej ustawianych, rodzinnych kadrów, a cały reportaż zdjęciowy będzie pełen prawdziwych, rodzinnych wspomnień, które zostaną z Wami na lata.

Zaproszenia

na sesję fotograficzną

Podaruj bliskim odrobinę miłości, którą zachowają na lata! Wyślij im zaproszenie na sesję w prezencie.

To idealny pomysł na prezent na przyjaciół biorących ślub, dla Twojej narzeczonej, dla rodziców na rocznicę ślubu, dla przyjaciółki wychodzącej za mąż, dla mamy na Dzień Matki i dla każdej osoby bliskiej Twojemu sercu. 

Takie zaproszenie na sesję możesz kupić pisząc do mnie maila. Pięknie zapakowane zaproszenie wraz z wszelkimi informacjami dla osoby obdarowanej, wysyłam do Was pocztą. Otrzymujecie gotową do wręczenia paczuszkę.