Ślub

Tak trochę w opozycji do tego co podsuwa świat insta, ja chcę po swojemu. Ja chcę czule i blisko. Z Wami. Uczestniczyć w Waszym świecie. I fotografować Was. Elegancko lub sielsko. W domu, w restauracji czy w stodole – nie ważne.  Dla mnie Wy jesteście ważni, Wasze uczucia, Wasze emocje i Wasz błysk w oku jest ważny. I na tym się zawsze skupiam przede wszystkim, tego szukam, to wyłapuje mój aparat. Cała reszta to tylko tło do Waszych uczuć.  

Naturalne, radosne, czułe. Takie właśnie będą zdjęcia z waszego ślubu. 

Dlatego z nieukrywaną radością będę towarzyszyć Wam w dniu Waszego święta Miłości. 

Jestem z Wami 10 h lub mniej więc jeśli planujecie jedynie skromny obiad, żaden problem 🙂 Napiszcie o tym jak czujecie ten dzień i na czym wam zależy, a jestem pewna, że znajdziemy wspólnie ofertę, która będzie dopasowana do Waszych potrzeb 🙂

Zakochani

Sesja z okazji rocznicy Waszego związku to zawsze dobry pomysł!  A może jesteście jeszcze narzeczonymi i marzy Wam się uwiecznienie tego wyjątkowego czasu pełnego ekscytacji, tuż przed Waszym ślubem? Nie ważne jaki jest staż Waszego związku, ważni jesteście Wy i Wasze uczucie.

PAKIET 1
650zł

  • 15 zdjęć w formie cyfrowej
  • 15 odbitek w formacie 15 x23 cm 
  • galeria internetowa ważna 3 miesiące
  • dodatkowe ujęcie 30 zł

Czas trwania sesji: ok 1 godziny. 

PAKIET 2
1000zł

  • 30 zdjęć w formie cyfrowej
  • 30 odbitek w formacie 15 x23 cm 
  • galeria internetowa ważna 3 miesiące
    + album 20×20 cm w dowolnej oprawie

Czas trwania sesji:  1-1,5 godziny.

Zaproszenia

na sesję fotograficzną

Podaruj bliskim odrobinę miłości, którą zachowają na lata! Wyślij im zaproszenie na sesję w prezencie.

To idealny pomysł na prezent na przyjaciół biorących ślub, dla Twojej narzeczonej, dla rodziców na rocznicę ślubu, dla przyjaciółki wychodzącej za mąż, dla mamy na Dzień Matki i dla każdej osoby bliskiej Twojemu sercu. 

Takie zaproszenie na sesję możesz kupić pisząc do mnie maila. Pięknie zapakowane zaproszenie wraz z wszelkimi informacjami dla osoby obdarowanej, wysyłam do Was pocztą. Otrzymujecie gotową do wręczenia paczuszkę.